XXII VOLTA A PEU A MASSANASSA
L'ajuntament de Massanassa amb la col·laboració de la Colla de Córrer el Parotet
<< Volver
Clasificación de la categoría "Senior Masc"
Página 1 de 5, mostrando 100 corredores de un total de 414
P. cat.
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
49
1430
Francisco GarcÍa RomÁn
01:02:26
01:02:16
NO
104
1434
Eugenio Melero DÍaz
01:07:09
01:07:03
NO
183
1440
Ricardo Moratalla
01:10:48
01:10:14
NO
367
1438
Jose Vicente Alomo Olmos
01:22:38
01:22:19
NO
393
1429
Alberto GarcÍa Rubio
01:26:38
01:26:05
NO
224
793
ANGEL PEIRO SOLA
01:12:31
01:12:20
------------------
NO
365
797
JOSE MORELLO CHULIA
01:22:22
01:21:49
------------------
NO
403
949
EDUARDO SANCHEZ ARENAS
01:30:56
01:30:29
------------------
NO
204
966
FERNANDO MICO ALVENTOSA
01:11:47
01:11:39
430
NO
67
1113
JOSE ZACARES VILA
01:03:42
01:03:38
A LA MARXETA
NO
203
1228
JUAN ZACARES VILA
01:11:45
01:11:42
A LA MARXETA
NO
394
1169
SERGIO CATALA GARCIA
01:26:58
01:26:23
A LA MARXETA
NO
410
686
TONI MORENO GONZALEZ
01:35:58
01:35:37
A LA MARXETA
NO
414
1190
PEDRO CASTILLO DEL AMO
01:41:15
01:40:30
A LA MARXETA
NO
199
636
JOSE LUIS ESTRELA GIL
01:11:31
01:11:31
A LES NOU
NO
245
1218
JESUS JAVIER PEÑA
01:13:32
01:13:26
A. D. PINDARO JOMA
NO
12
1107
ANTONI CASINOS TARGA
00:56:11
00:56:11
A. D. PINDARO JOMA
NO
51
762
MIGUEL RIBES ROIG
01:02:35
01:02:32
AL TROT
NO
66
737
JOAQUIN GARCIA BELTRAN
01:03:37
01:03:30
ALBERTO SOTO GARRIGUES
NO
7
774
ALEXIS MORALES MORENO
00:55:19
00:55:19
ALEXIS
NO
74
820
JOAN CARLES MARGAIX BELENGUER
01:04:12
01:04:10
ALPALPUT
NO
300
906
AMADOR SANNI SAUTOHO
01:17:02
01:16:37
AMADOR SANNI
NO
17
958
MARCOS CHUST MAZA
00:57:53
00:57:51
AMUNT I AVALL
NO
335
1304
ANDRES ZAMORA IRANZO
01:18:54
01:18:41
ANDRES
NO
313
1201
JOSE CASSOLA GAYTAN
01:17:42
01:17:05
ANECOOP BOUQUET
NO
261
831
FEDERICO BARRACHINA BANACLOCHE
01:14:39
01:14:31
ANEM TROTANT BENIMAMET
NO
397
651
TOMAS PUCHALT MOCHOLI
01:28:12
01:28:03
ANEM TROTANT BENIMAMET
NO
169
662
DAVID RAGA BRULL
01:10:21
01:10:08
ATLETISME ALBAL
NO
250
663
GUILLERMO RAGA BRULL
01:13:58
01:13:46
ATLETISME ALBAL
NO
33
829
JOSE ANTONIO LUZZY PONS
01:00:23
01:00:23
ATLETISME PAIPORTA
NO
94
1286
ISRAEL PONCE MORA
01:06:07
01:06:04
ATLETISME PAIPORTA
NO
81
1345
MANUEL LORITE MARTINEZ
01:04:44
01:04:44
ATLETISME QUART
NO
182
969
CÉSAR CARÓU ROMERO
01:10:48
01:10:31
ATLETISME QUART
NO
91
962
ANGEL FERNANDEZ ESCUREDO
01:05:30
01:05:25
ATLETISMO MUDEJAR
NO
181
1061
JAVIER GIMENEZ GONZALEZ
01:10:43
01:10:35
BLUE LINE
NO
189
1186
DANIEL GINER PIERA
01:11:07
01:11:06
BLUE LINE
NO
229
816
FRANCISCO ESTEBAN BENET
01:12:37
01:12:23
BLUE LINE
NO
241
928
JAVIER GARCIA ORTEGA
01:13:04
01:12:40
BLUE LINE
NO
243
1177
MIGUEL ÁNGEL TINAUT RÓDENAS
01:13:16
01:13:10
BLUE LINE
NO
391
1115
DAVID MURILLO LUNA
01:26:14
01:25:34
BLUE LINE
NO
354
1209
JUAN DOMINGO APARICI
01:21:25
01:21:00
BONATEL
NO
82
812
GABI RIDAURA VILA
01:04:52
01:04:48
C A SOLLANA
NO
137
835
VICENTE MORENO GONZALVO
01:09:05
01:09:04
C A SOLLANA
NO
164
957
MIGUEL ANGEL MINGUEZ PARRILLA
01:10:04
01:09:59
C A SOLLANA
NO
280
1219
RAUL TARRAGA MINGUEZ
01:15:46
01:15:09
C A SOLLANA
NO
249
1320
LUIS LOPEZ LATORRE
01:13:45
01:13:37
C A UTIEL
NO
246
682
VICTOR NAVARRO HONRUBIA
01:13:38
01:13:22
C EXCURSIONISTA ALMANSA
NO
184
707
JUAN PANCORBO RAMIREZ
01:10:54
01:10:29
C, A TRAGALEGUAS
NO
301
869
SALVADOR SANSEBASTIAN MARES
01:17:07
01:16:40
C. ATLETISME CORBERA
NO
278
1123
CARLOS MONTERO ROCHER
01:15:40
01:15:04
C. D. ES POSIBLE
NO
370
1206
ANTONIO MORENO TENAS
01:23:00
01:22:55
C. D. ES POSIBLE
NO
392
742
ÁNGEL MIGUEL ALONSO GONZÁLEZ
01:26:15
01:25:43
C. D. ES POSIBLE
NO
152
1291
CARLOS PLANTADO MUÑOZ
01:09:28
01:09:27
C.A . NAVAJAS
NO
14
977
HECTOR CASTILLO COLLADO
00:57:17
00:57:17
C.A . NAVAJAS
NO
129
1250
AGUSTÍN SIERES GOMEZ
01:08:35
01:08:35
C.A CULLERA
NO
160
803
CARLES PRATS VALLÉS
01:09:47
01:09:29
C.A CULLERA
NO
272
1088
TONI ZAFON I FERRI
01:15:15
01:14:57
C.A LA RABOSA
NO
288
813
JOAN ORTS I BOQUERA
01:16:21
01:16:04
C.A LA RABOSA
NO
55
1263
MANOLITO HERRERO OLIVA
01:02:49
01:02:46
C.A LA VALL D´UIXO
NO
6
1258
JUAN LLUCH GALAN
00:55:13
00:55:13
C.A MELIANA
NO
24
691
JAVIER MOZAS OCHOA
00:58:45
00:58:40
C.A MUDEJAR TERUEL
NO
25
806
SAN MTEO 3 CARMONA GORRIZ JOSE
00:59:20
00:59:16
C.A MUDEJAR TERUEL
NO
38
996
JUAN JOSÉ GUILLEM GARULO
01:00:52
01:00:49
C.A SOLLANA
NO
207
917
ANTONIO SEGARRA SELMA
01:11:53
01:11:49
C.A SOLLANA
NO
362
668
RAUL VILLALBA
01:22:06
01:22:05
C.A. CAMES LLARGUES PICANYA
NO
28
706
ERNESTO MIRASOL RUBIO
00:59:45
00:59:39
C.A. CARNICAS SERRANO
NO
47
1184
JAVIER VELAZQUEZ MOYA
01:02:15
01:02:15
C.A. CARNICAS SERRANO
NO
142
1265
ANTONIO ROCHA BELLO
01:09:08
01:08:54
C.A. CARNICAS SERRANO
NO
2
1059
EUGENIO OLMOS GARRIGUES
00:51:33
00:51:33
C.A. CARNICAS SERRANO
NO
134
652
OSCAR CUEVAS MARTINEZ
01:09:03
01:08:48
C.A. EL VALLE
NO
218
862
EDUARDO ORTS SANZ
01:12:16
01:12:15
C.A. ELS COIXOS
NO
128
690
JUANJO DOMINGUEZ ALEIXANDRE
01:08:31
01:08:17
C.A. GILET
NO
143
1271
DANI GOMIS COLOMINA
01:09:09
01:09:06
C.A. GUADASSUAR
NO
117
891
DAVID VIVO SALES
01:08:01
01:07:34
C.A. LA POBLA DE VALLBONA
NO
42
780
ABEL SIGNES RODRIGUEZ
01:01:26
01:01:24
C.A. LA RABOSA
NO
219
1216
RAFA VIDAL ENGO
01:12:16
01:12:08
C.A. L´OLLERIA
NO
195
1342
LUIS MARTI ALBIÑANA
01:11:22
01:11:14
C.A. L´OLLERIA
NO
336
1260
CARLOS GIRON MARIN
01:18:57
01:18:48
C.A. PAPOYA LANDETE
NO
18
1087
JORGE MARTINEZ CASTILLO
00:57:56
00:57:56
C.A. PEUS LLEUGERS
NO
256
1197
VICENTE SORIANO ALMENARA
01:14:22
01:14:04
C.A. RAFEL
NO
340
1171
LLUIS GISBERT MOCHOLI
01:19:39
01:19:10
C.A. SAFOR
NO
29
1322
MANOLO QUILIS MARCO
00:59:56
00:59:55
C.A. SAMARUC
NO
170
1100
ANICETO REDONDO PEREIRA
01:10:25
01:10:05
C.A. SILLA
NO
133
704
EDUARDO CAMACHO GENOVES
01:09:02
01:09:02
C.A.QUART
NO
174
873
MIGUEL RAFAEL GOMEZ MARTINEZ
01:10:31
01:10:25
C.A.QUART
NO
236
775
MANUEL COLOMER BALLESTERO
01:12:50
01:12:24
C.A.QUART
NO
97
697
PEDRO BAYARRI MAYO
01:06:30
01:06:25
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
150
1076
CARLOS LUIS MOYA MARCILLA
01:09:27
01:09:26
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
253
947
DANIEL ROMAN CORIA
01:14:09
01:13:54
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
13
983
JAVIER CASARES BROSETA
00:56:54
00:56:54
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
235
1185
OSCAR MARTINEZ MORENO
01:12:49
01:12:43
C.C. INSENSATOS
NO
209
715
RAMON LOSA SALONGINOS
01:12:01
01:11:52
C.C. PAROTET MASSANASSA
NO
44
794
JUAN FUSTER ROSELLO
01:01:57
01:01:57
C.C. PEUS QUETS
NO
294
788
CARLOS LOPEZ GUIJARRO
01:16:44
01:16:17
C.C. PEUS QUETS
NO
173
1283
ANDRES MORAGUES CARBO
01:10:30
01:10:14
C.C.EL GARBI
NO
84
1339
RUBEN RISUEÑO SOBRINO
01:05:00
01:04:54
C.D. ES POSIBLE
NO
350
696
LUIS CASTELLO PALOMARES
01:21:03
01:20:30
C.D. ES POSIBLE
NO
378
731
JOSÉ ENRIQUE PASTOR TORT
01:23:42
01:23:09
C.D. ES POSIBLE
NO
72
768
JAVIER MARTÍNEZ PUIGVERT
01:04:08
01:04:02
C.D. RUNNERSWORLD
NO
344
1099
SALVADOR MARTINEZ LLACER
01:20:05
01:19:19
C.D. RUNNERSWORLD
NO
<< Anterior
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Siguiente >>